ناشر منبع

null گردهمایی فعالان صنعت فین تک در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد
08:34

گردهمایی فعالان صنعت فین تک در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد

گردهمایی فعالان صنعت فین تک با هدف معرفی سندباکس سمات شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه و تمرکز بر سامانه سجام، عصر یکشنبه 24  آذر در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، در گردهمایی فعالان صنعت فین تک، API های مرتبط با سامانه‌های بورسی به صورت مستقیم برای 25 استارت آپ فین تکی و بورسی ارائه شد. این گردهمایی حاصل همکاری مشترک شتابدهنده فینووا و شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه بود.
بر اساس این گزارش شتابدهنده فینووا در زمینه ارائه فضای کار اشتراکی سرویس‌های بانکی و بورسی فعالیت می‌کند و خدمات خود را از طریق سامانه فینوتک در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد. بخشی از خدمات فینوتک که در این گردهمایی به استارت آپ‌ها ارائه شد شامل راه‌های استفاده از سامانه سجام در فینوتک بود.
همچنین شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به منظور ارائه خدمات زیرساختی یکپارچه و فراگیر به فعالان بازار سرمایه به ویژه سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی و ایجاد درگاه واحد خدمات‌دهی به تمامی ارکان بازار، نهادهای مالی، ناشران و به خصوص سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی، سامانه جامع اطلاعات مشتریان(سجام) را راه‌اندازی کرده است. این سامانه در راستای قوانین و مقررات مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم راه‌اندازی شده است.

ارسال ایمیل