ناشر منبع

null رویداد داوری نهایی 100 استارت آپ برگزار شد
با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی؛ 12:51

رویداد داوری نهایی 100 استارت آپ برگزار شد

رویداد داوری نهایی 100 استارت آپ صبح امروز با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش بنیان برگزار شد.


 به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، این رویداد با حمایت صندوق نوآوری و با هدف سرمایه‌گذاری روی تیم‌های پیش بذری و بذری برگزار شد و طی آن تیم‌های مختلف استارت‌آپی که در ابتدای شروع کار خود هستند ارزیابی می‌شوند.
ایمان کریمی، دبیر داوری این رویداد، تعداد طرح‌های مورد ارزیابی از ابتدا را 200 طرح عنوان کرد و گفت: امروز در چهار حوزه کسب و کار، مالی، منابع انسانی و محصول، تیم‌های استارت آپی متقاضی مورد ارزیابی نهایی قرار گرفتند و بعد از اعلام نتیجه نهایی، صندوق نوآوری و شکوفایی برای سرمایه‌گذاری با تیم‌های منتخب وارد مذاکره خواهد شد.
داوری این رویداد به این شکل است که هر تیم باید به سوالات داوران به طور مجزا پاسخ دهد و جزییات طرح خود را در آن حوزه توضیح دهد. در این حالت سرعت داوری نیز افزایش می‌یابد. امتیازها در نهایت جمع‌آوری و رده‌بندی می‌شوند و تیم‌های واجد شرایط برای سرمایه‌گذاری انتخاب خواهند شد.
دبیر داوری رویداد 100 استارت آپ با اشاره به اهداف فراموش شده در اکوسیستم نوآوری گفت: فارغ از سرمایه‌گذاری و توسعه اقتصاد دانش بنیان، یکی از اهداف ما ترویج فرهنگ‌هایی است که در اکوسیستم نوآوری فراموش شده یا به آن توجه نمی‌شود. یکی از این فرهنگ‌ها صبوری تا حصول نتیجه است به این معنی که کسب و کار صرفا موفق شدن یک ایده نیست بلکه یک روند باید ادامه داشته باشد. اگر این ایده نشد ایده بعدی را دنبال کنید. به همین منظور روحیه تیم‌ها در قالب مصاحبه‌هایی که امروز انجام شد ارزیابی می‌شود.

ارسال ایمیل