ناشر منبع

null پاویون شرکت های دانش بنیان ایرانی در کنگره‌جهانی موبایل اسپانیا برپا می شود
با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی: 04:41

پاویون شرکت های دانش بنیان ایرانی در کنگره‌جهانی موبایل اسپانیا برپا می شود

پاویون شرکت های دانش بنیان در کنگره موبایل بارسلون2019 ( MWC) به عنوان بزرگترین رویداد صنعت موبایل و فناوری اطلاعات در جهان از ۵ تا ۸ اسفند ما امسال در شهر بارسلون برپا می‌شود.

پاویون شرکت های دانش بنیان ایرانی در کنگره موبایل بارسلون2019 ( MWC) به عنوان بزرگترین رویداد صنعت موبایل و فناوری اطلاعات در جهان از ۵ تا ۸ اسفند ما امسال در شهر بارسلون برپا می‌شود.

 كنگره موبايل بارسلون با حضور بیش از ۸۰۰ اپراتور تلفن همراه و بیش از ۲۲۰۰ شرکت از ۱۸۴ کشور جهان برگزار می شود. در این رویداد جهانی ۴۲ سخنران اصلی از کشورهای مختلف در خصوص فرصت های کسب و کار صنایع مختلف حوزه فناوری اطلاعات و موبایل و نقش نهادهای حاکمیتی حوزه فناوری اطلاعات کشورهای جهان در بازارهای توسعه یافته و یا در حال توسعه سخنرانی می کنند.

۵۷ درصد کل مشارکت کنندگان در رویداد سال ۲۰۱۹ و همچنین ۷۶ درصد شرکت کنندگان در کنفرانس ها را وزرای ارتباطات، معاونان اپراتورها و اعضای هیئت مدیره شرکت‌های بزرگ تشکیل می دهند.

همچنین  پوشش خبری این رویداد با حضور ۱۹۷۸ خبرگزاری بین المللی از کشورهای مختلف جهان انجام می‌شود.

در همین راستا شرکت همایشگران سام به عنوان نماینده نمایشگاه کنگره موبایل در نظر دارد با مشارکت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و سازمان توسعه تجارت ایران پاویون جمهوری اسلامی ایران در کنگره جهانی موبایل را برگزار کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و حضور در پاویون ایران در این نمایشگاه جهانی بارسلون می توانید با شماره تلفن 22893242 تماس حاصل کنید.

گفتنی است مهلت ثبت نام برای حضور در قالب پاویون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه موبایل بارسلون تا دهم آبان ماه تعیین شده است.

ارسال ایمیل