ناشر منبع

null فراخوان جذب کارگزار و سرمایه‌گذار فناوری منتشر شد
07:35
از سوی پژوهشگاه فضایی ایران؛

فراخوان جذب کارگزار و سرمایه‌گذار فناوری منتشر شد

پژوهشگاه فضایی ایران در راستای توسعه تجاری‌سازی دستاوردهای فناورانه، فراخوان جذب کارگزار و سرمایه‌گذار فناوری را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، پژوهشگاه فضایی ایران با انتشار این فراخوان اعلام کرد: از آنجایی که توسعه بازار یکی از حلقه‌های اساسی زنجیره ارزش محصولات فناورانه است، پژوهشگاه فضایی ایران در راستای توسعه تجاری‌سازی محصولات مدنظر از تعامل با شرکت‌های «کارگزار و سرمایه‌گذار فعال در حوزه فناوری برتر» استقبال می‌کند. 
کلیه این محصولات حاصل از سرریز فناوری‌های فضایی و بر مبنای نیازهای به‌روز بازار و صنعت توسعه داده است. لازم به ذکر است این پژوهشگاه با داشتن پنج پژوهشکده و یک مرکز تحقیقاتی فعال طیف وسیعی از توانمندی‌ها در زمینه‌های مختلف صنعتی و آزمایشگاهی را ارائه می‌دهد. مهمترین هدف این تعامل، افزایش سطح بلوغ این فناوری‌ها و کمک به تجاری‌سازی آنها به جهت رفع نیازهای فناورانه بازار و صنعت است.»
این پژوهشگاه لیست محصولات جهت بازارسازی یا سرمایه‌گذاری را به شرح زیر اعلام کرد:
1- باتری لیتیوم-یون (بازارهای هدف: صنعت پهپاد، موشک، هواپیما، خودرو برقی، موتور برقی و نظایر آن)
 2- دستگاه آشکارساز مواد ممنوعه در دو نوع ایستگاهی و قابل حمل (بازارهای هدف: صنعت سیستم‌های حفاظتی، امنیتی، فرودگاهی و نظایر آن)
3- موتور براشلس (بازارهای هدف: صنعت لوازم خانگی و صنعتی دوار برقی و نظایر آن)
 4- سامانه بالن هوایی (بازارهای هدف: صنعت هواشناسی، مدیریت بحران، مخابرات و نظایر آن)
 5- لوله حرارتی (بازارهای هدف: صنعت لوازم خانگی، پزشکی و ادوات برودتی)
 6- مولتی روتور (بازارهای هدف: صنعت فیلمبرداری، پایش و کنترل ترافیک، حمل و نقل و نظایر آن)
7- حسگرهای مغناطیسی، خورشید، ستاره و افق زمین (بازارهای هدف: صنعت آب و فاضلاب، معادن و مدیریت زیرساخت های شهری، ابزار دقیق) 

بر اساس اعلام پژوهشگاه فضایی ایران دو شرط «دارا بودن اساسنامه ثبت شده مرتبط با حوزه کارگزاری یا سرمایه‌گذاری فناوری» و «دارا بودن کد اقتصادی و ترازنامه مالیاتی» از جمله شرایط عمومی شرکت در این فراخوان است.
همچنین این پژوهشگاه اعلام کرد که سه شرط «حداقل 3 سال تجربه در حوزه بازاریابی، سرمایه گذاری و فروش فناوری»، «سابقه انجام حداقل سه پروژه موفق در حوزه های بازاریابی، سرمایه گذاری و فروش فناوری» و «شناسایی و تجربه فعالیت در حوزه‌های مختلف صنعتی مرتبط با محصولات معرفی شده» از شرایط اختصاصی شرکت‌های کارگزار و سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به همکاری در این فراخوان است.
علاقه‎مندان واجد شرایط می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی https://b2n.ir/t21130 نسبت به ثبت اولیه درخواست همکاری اقدام کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه در ساعات اداری (8 الی 15) با اداره تجاری‌سازی پژوهشگاه به شماره‌های 021-66033962   و 66003128-021 و 63192705-021 تماس حاصل کنند.

ارسال ایمیل