ناشر منبع

null نشست معرفی پاویون دائمی پایگاه صادراتی ایران در کشور آذربایجان
با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار شد؛ 10:37

نشست معرفی پاویون دائمی پایگاه صادراتی ایران در کشور آذربایجان

با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صبح امروز سه‌شنبه، نشست معرفی پاویون دائمی پایگاه صادراتی ایران در کشور آذربایجان، در سالن شیخ بهایی مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش بنیان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، پاویون دائمی پایگاه صادراتی ایران در کشور آذربایجان در فضایی به مساحت ۱۳۰ متر مربع در شهر باکو برپا خواهد شد که در آن ۲۰ شرکت دانش ­بنیان ایرانی فعال در حوزه ­های مختلف فناوری به شرط دارا بودن پتانسیل صادراتی، استقرار خواهند داشت.

حق عضویت در این پاویون سالیانه ۵۰ میلیون تومان اعلام شده است که ۴۰ درصد این مبلغ را صندوق نوآوری و شکوفایی، ۴۰ درصد دیگر را معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و ۲۰ درصد باقی مانده را خود شرکت­ های دانش ­بنیان پرداخت خواهند کرد، در واقع این شرکت‌ها از تخفیف ۸۰ درصدی در تامین هزینه‌های شرکت در این پایون برخوردار خواهند شد.

از جمله امکانات این پاویون می­توان به نمایش نمونه محصولات شرکت­ های دانش بنیان، حضور نیروی متخصص برای بازاریابی محصولات، وجود فضای مناسب برای برگزاری جلسات و… اشاره کرد.

در این نشست، در خصوص پتانسیل­ های صادراتی ایران به کشور آذربایجان، امکانات و تجهیزات در نظر گرفته شده و… صحبت و در پایان نشست نیز قراردادهای آماده شده میان کارگزار و شرکت­ های دانش ­بنیانی که پتانسیل صادراتی داشته و اعلام آمادگی کردند، امضا شد.

 

ارسال ایمیل