ناشر منبع

null پاویون ملی محصولات دانش‌بنیان در نمایشگاه بین‌المللی مخابرات و الکترونیک اربیل عراق برگزار می‌شود
با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی: 06:42

پاویون ملی محصولات دانش‌بنیان در نمایشگاه بین‌المللی مخابرات و الکترونیک اربیل عراق برگزار می‌شود

معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: پاویون ملی شرکت‌های دانش‌بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران و وزارت ارتباطات عراق در نمایشگاه بین‌المللی مخابرات و الکترونیک، فناوری اطلاعات و رسانه اربیل عراق برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، توسـعه صادرات، همکاری‌ها و تعاملات علمی، فناورانه و نوآورانه بین‌المللی شرکت‌های دانش‌بنیان از جمله اهداف حضور شرکت‌ها در این رویداد است. در سال‌های اخیر در اقلیم کردستان عراق (شامل استان‌های بزرگی همچون اربیل، سلیمانیه، کرکوک و دهوک) با وجود ارتباطات و پتانسیل‌های رشد اقتصادی بستر فوق‌العاده مناسبی برای سرمایه‌گذاری و پیشرفت اقتصادی فراهم شده است.

دکتر سیاوش ملکی فر با اشاره به برگزاری این دوره از نمایشگاه در تاریخ ۱۳ تا ۱۶ ژوئن ۲۰۱۹ (۲۶-۲۳ خرداد ۱۳۹۸) گفت: فضایی حدود ۱۰۰ مترمربع در یکی از بهترین سالن‌ها برای پاویون ملی ایران در نظر گرفته شده است تا حدود ۱۲ شرکت حاضر دستاوردهای خود را در معرض نمایش قرار دهند.

وی در ادامه تاکید کرد: شرکت‌های دانش‌بنیان برای حضور در پاویون جمهوری اسلامی ایران یا حضور مستقل در این نمایشگاه می‎توانند از حمایت‌های صندوق نوآوری و شکوفایی بهره‌مند شوند. این حمایت‌ها به میزان ۷۰ درصد از هزینه اجاره غرفه و غرفه‌سازی و تا سقف ۳۰ میلیون تومان به ازای هر شرکت دانش‌بنیان است.

معاون توسعه صندوق خاطر نشان کرد شرکت‌های فعال در حوزه اینترنت، شرکت‌های طراحی وب‌سایت و تولید نرم‌افزار، شرکت‌های مخابراتی و موبایل و تجهیزات و همه نهادهای مرتبط با فناوری اطلاعات، شرکت‌های کامپیوتری و تجهیزات مرتبط، تجهیزات الکترونیکی شبکه و تجهیزات مرتبط، بانک‌ها و سیستم‌های پرداخت الکترونیکی و همچنین شرکت‌های فعال در زمینه انواع تلویزیون و مانیتور، دوربین‌های عکاسی و فیلمبرداری، دوربین‌های مدار بسته و سیستم‌های نظارتی، تلویزیون‌های بزرگ و سینما، پرینتر و تجهیزات مرتبط رسانه‌ها (رادیو، شبکه‌های تلویزیونی و ماهواره‌ای)  برای حضور در این نمایشگاه مناسب هستند.

شرکت‌های دانش‌بنیان دارای توان صادراتی، حداکثر تا تاریخ ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸ درخواست خود برای حضور در این نمایشگاه را به کارگزار صندوق نوآوری و شکوفایی (شرکت پارس رستاک) به شماره تماس  ۵۵- ۸۸۵۴۰۲۵۲-۰۲۱ اعلام کنند. نتیجه بررسی درخواست حداکثر ظرف ۱۰ روز به شرکت‌ها اعلام خواهد شد.

میانگین (0 آرا)

ارسال ایمیل