ناشر منبع

null حضور مستقل شرکت‌های دانش بنیان در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست با حمایت صندوق نوآوری 
11:15

حضور مستقل شرکت‌های دانش بنیان در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست با حمایت صندوق نوآوری 

شرکت‌های دانش‌بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست که طی روزهای 7 تا 10 اسفند ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود حضور خواهند داشت. 

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، در این نمایشگاه که با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی ستاد ملی کرونا برگزار خواهد شد، شرکت‌‌های دانش بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، معاونت صنایع کوچک شهرک‌های صنعتی تهران، شرکت آینده‌اندیشان رادینا و شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران به نمایش محصولات و دستاوردهای خود در حوزه محیط زیست می‌پردازند.
 علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر جهت حضور در این نمایشگاه می‌توانند با شماره‌های 88671391، 88795625 و 09902202218 تماس بگیرند.
گفتنی است یکی از خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور مستقل این شرکت‌ها در نمایشگاه‌های بین‌المللی داخلی است. میزان حمایت از حضور هر شرکت دانش‌بنیان برای حضور مستقل در نمایشگاه‌های تایید شده، 30 میلیون تومان در سال (حداکثر 3 نمایشگاه) است تا شرکت‌ها بتوانند به معرفی محصولات و دستاوردهایشان بپردازند.

 

 

ارسال ایمیل