ناشر منبع

null در فراخوان اولین برنامه شتابدهی به نوآوری معکوس (با تمرکز بر محصولات مبتنی بر کیتوسان) با ما همراه باشید.
11:47
شتابدهنده پرتقال برگزار می نماید: 

در فراخوان اولین برنامه شتابدهی به نوآوری معکوس (با تمرکز بر محصولات مبتنی بر کیتوسان) با ما همراه باشید.

شتابدهنده پرتقال به عنوان یک شتابدهنده دانش بنیان، به پشتوانه تجاری سازی موفق یکی از استارتاپ های خود در حوزه فناوری استحصال کیتین، کیتوسان دارویی و گلوکزآمین، با هدف توسعه زنجیره ارزش پایین دستی و توسعه سبد محصولات مبتنی بر کیتوسان، این برنامه شتابدهی را برگزار می نماید. 
پژوهشگران، نوآوران و تیم های استارتاپی فعال در این حوزه که علاقه مند به ارسال طرح خود می باشند، می بایست حداقل یک نسخه اولیه از محصول مهندسی معکوس شده خود را در اختیار داشته باشند یا حداقل در یک بازه زمانی 60 روزه از شروع برنامه شتابدهی (بهمن 1400) پروتوتایپ خود را توسعه و ارائه دهند. همچنین، محصول موضوع نوآوری معکوس می بایست دارای بازار فروش بین المللی باشد و متقاضیان شواهد، آمار و اطلاعات مستند از تولیدکنندگان و میزان فروش محصول مورد نظر را در زمان ارسال طرح، ضمیمه و ارائه نمایند. 
طرح های دریافت شده در طول بازه زمانی 15 الی 22 دی ماه جاری توسط شتابدهنده پرتقال بررسی و در صورت پذیرش اولیه، نسبت به دعوت از تیم ها جهت حضور در جلسات ارائه استارتاپی آنلاین یا حضوری، اقدام می گردد. تیم هایی که بتوانند پس از این مرحله حد نصاب امتیاز داوری را کسب نمایند، در این برنامه شتابدهی حضور خواهند یافت و پس از عقد قرارداد شتابدهی، از حمایت های مورد نظر خود بهره مند خواهند شد.
از علاقه مندان به حضور در این فراخوان تقاضا می گردد، طرح های خود را حداکثر تا تاریخ 15 دی ماه به پست الکترونیکی info@porteghal.org ارسال و یا به شماره 09912772073 واتساپ نمایند. 
 

ارسال ایمیل