ناشر منبع

null انتشار فراخوان «بهینه‌سازی شرایط فرمانتاسیون و فرمولاسیون کود زیستی حاوی باکتری گونه با سیلوس سوبتی لیس» با حمایت صندوق نوآوری
07:00

انتشار فراخوان «بهینه‌سازی شرایط فرمانتاسیون و فرمولاسیون کود زیستی حاوی باکتری گونه با سیلوس سوبتی لیس» با حمایت صندوق نوآوری

شصت و دومین فراخوان «بهینه‌سازی شرایط فرمانتاسیون و فرمولاسیون کودزیستی حاوی باکتری گونه با سیلوس سوبتی لیس» با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و به سفارش یک شرکت دانش بنیان منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی‌ صندوق نوآوری و شکوفایی، گروه‌های پژوهشی و فناور توانمند برای ارائه راه‌حل مذکور باید تا 7 مهر ماه سال جاری پروپوزال خود را از طریق سامانه غزال به نشانی ghazal.inif.ir/grant ارسال کنند.
شرکت‌های فعال در حوزه محیط زیست فناوری برای باقی ماندن در چرخه رقابت تجاری همواره نیازمند روش‌هایی برای ارتقای ظرفیت و کیفیت تولید و کاهش قیمت تمام شده محصولات خود هستند. این مهم برای شرکت‌های تولیدکننده توده زیستی از طریق بهینه‌سازی شرایط کشت، شرایط تکثیر و شرایط بازیابی باکتری با هدف افزایش تراکم سلولی در واحد حجم یا وزن محصول نهایی تحقق می‌یابد. این نیاز تحقیقاتی از سوی یکی از شرکت‌های دانش بنیان تولیدکننده کود زیستی و به منظور افزایش بازده تولید یکی از محصولات شرکت اعلام شده است.
در این طرح انتظار می‌رود تیم مجری در اولین فاز این پروژه تحقیقاتی، شرایط موثر بر تراکم باکتری در محصول نهایی مانند، اجزای تشکیل دهنده محیط کشت باکتری، شیوه کشت باکتری و شرایط محیطی رشد باکتری در فرمانتور را در حجم‌های بالای 500 لیتر بهینه کند.
در دومین فاز این طرح پژوهشی، تیم مجری شرایط تخلیص و جامدسازی توده زیستی حاصل از فرمانتور را بهینه‌سازی کند.
شرکت در فراخوان تحقیقاتی و ارائه پروپوزال در قالب انفرادی، گروهی، شرکتی و سازمانی مجاز است.
پروپوزالی که بیشترین تناسب را با الزامات این نیاز تحقیقاتی داشته باشد انتخاب و به عنوان مجری به شرکت دانش بنیان متقاضی معرفی خواهد شد.
علاقمندان می‌توانند تا 7 مهر ماه سال جاری پروپوزال خود را در قالب Word از طریق سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir/grant ارسال کنند.

 

 

 

ارسال ایمیل