ناشر منبع

null سومین وبینار کمپ شنبه‌های IP با موضوع «مسیر ملی حفاظت از اختراعات» برگزار می‌شود
08:18

سومین وبینار کمپ شنبه‌های IP با موضوع «مسیر ملی حفاظت از اختراعات» برگزار می‌شود

سومین وبینار کمپ شنبه‌های IP در صندوق نوآوری و شکوفایی این بار با موضوع «مسیر ملی حفاظت از اختراعات» برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، وبینار کمپ شنبه‌های IP با رویکرد آموزشی و انگیزشی، روزهای شنبه اول و آخر هر ماه برگزار می‌شود که سومین جلسه آن با موضوع «مسیر ملی حفاظت از اختراعات» توسط مهندس بیژن نصیری اعظم، مدیر موسسه نوفن حامی البرز در روز شنبه 28 تیر ماه جاری از ساعت 10 تا 11.30 برگزار خواهد شد.
بر اساس این گزارش علاقمندان به آشنایی با این حوزه می‌توانند به آدرس http://www.linkpost.ir/IPwebinar  مراجعه کنند. اطلاعات بیشتر در مورد موضوعات دوره‌های بعدی نیز در بخش توانمندسازی سایت صندوق نوآوری و شکوفایی به آدرس https://www.inif.ir قرار دارد.
لازم به ذکر است نظام حمایت از مالکیت فکری یکی از زیرساخت‌های اصلی توسعه اقتصاد دانش‌بنیان است، زیرا مالکيت فکری امروزه به یکی از مسائل زیربنایی سياست نوین اقتصادی در سطح بین‌المللی و بستری برای فراهم آمدن توسعه پایدار در کشورها تبدیل شده است. بدون حمایت از دارایی‌های فکری، محققان همواره ترس از بهره‌برداری غیرقانونی از آثارشان دارند و این موضوع سبب می‌شود رشد کشورها و توسعه دانش در آن به تعویق بیافتد، لذا با توجه به اینکه امروزه بخش عظیمی از دارایی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان از جنس دارایی‌های فکری است، آشنایی با مباحث حقوق مالکیت فکری و معاهدات بین‌المللی نقشی کلیدی در موفقیت شرکت‌ها دارد.

ارسال ایمیل