ناشر منبع

null حمایت صندوق نوآوری از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی پارس جنوبی(عسلویه)
14:46

حمایت صندوق نوآوری از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی پارس جنوبی(عسلویه)

صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت‌های دانش بنیان در دوازدهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی پارس جنوبی(عسلویه) به‌ صورت بلاعوض حمایت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، دوازدهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی پارس جنوبی(عسلویه) از سوم تا ششم اسفند ماه سال جاری در نمایشگاه‌های بین‌المللی پارس (عسلویه) برگزار می‌شود.
این نمایشگاه  فرصت مغتنمی است تا شركت‌های فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست‌اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد اين صنعت، فعاليت‌ها و نوآوری‌های آتی خود را هدايت کنند.
صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش بنیان از حضور آنها در نمایشگاه‌های داخلی حمایت می‌کند، بر همین اساس شرکت‌های دانش بنیان علاقمند به حضور در دوازدهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی پارس جنوبی(عسلویه) می‌توانند در قالب حمایت بلاعوض صندوق نوآوری و شکوفایی به میزان 70 درصد هزینه‌های اجاره و ساخت غرفه تا سقف 30 میلیون تومان در سال استفاده کنند.
شرکت‌های دانش بنیان متقاضی شرکت در دوازدهمین نمایشگاه نفت گاز پالایش و پتروشیمی پارس جنوبی (عسلویه) می‌توانند با مراجعه به سامانه غزال به نشانی ghazal.inif.ir ثبت‌نام کرده و پس از حضور در نمایشگاه با ارائه اسناد، سهم حمایتی خود را دریافت کنند.
علاقه‌مندان همچنین می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت  www.sppex.ir مراجعه کرده و یا با شماره ۰۹۳۳۶۷۶۸۳۷۲ تماس حاصل کنند.
حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت‌های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه‌های داخلی در راستای توسعه بازار محصولات این شرکت‌ها و پیوند آنان با صنایع کشور صورت می‌گیرد.

ارسال ایمیل