ناشر منبع

null رویدادهای پیوند فرهنگی «رویداد بازی، اسباب بازی و عروسک» برگزار می‌شود
دومین رویداد پیوند فرهنگی « فرنو» 10:45

رویدادهای پیوند فرهنگی «رویداد بازی، اسباب بازی و عروسک» برگزار می‌شود

رویداد پیوند فرهنگی «رویداد بازی، اسباب‌بازی و عروسک» روز دهم مرداد ماه سال جاری با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و بنیاد‌ سپهر انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

دومین رویداد به‌هم‌رسانی استارتاپ‌ها و تیم‌های صنایع خلاق با شتابدهنده‌ها موسوم به «پیوند» صندوق نوآوری و شکوفایی با همکاری بنیاد سپهر انقلاب اسلامی (وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی) با موضوع بازی، اسباب‌بازی و عروسک برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، این صندوق همواره تلاش کرده است خدمات و حمایت‌های متنوعی متناسب با نیازهای تیم‌ها و شرکت‌های نوپا و استارتاپ‌ها در مراحل مختلف چرخه عمرشان ارائه کند. در همین راستا برای اینکه به تیم‌هایی که در مراحل اولیه فعالیت خود هستند کمک شود تا شتابدهنده‌ها و دیگر سازمان حامی و علاقه‌مند به همکاری را با سهولت بیشتری پیدا کرده و وارد یک همکاری برد ـ برد بشوند، مجموعه رویدادهایی را به نام «پیوند» طراحی کرده است.
در واقع  هدف از برگزاری اين رويداد، شناسايی استارتاپ‌ها و طرح‌هاي استارتاپي جذاب و توانمند در حوزه‌هاي راهبردي کشور و معرفي آن‌ها به شتابدهنده‌ها (اعم از دانش‌بنيان يا غيردانش‌بنيان) و ساير سرمايه‌گذاران و فعالان اکوسيستم نوآوری به همراه اعطای تسهیلات seed money به شتابدهنده‌های دانش‌بنیان و عاملین سرمایه‌گذاری صندوق است. از دیگر اهداف این رویداد می‌توان به معرفی و بومی‌سازی پیشرفت‌ها و دستاوردهای حوز‌های مختلف به منظور ثروت‌آفرینی و بسترسازی جهت ایجاد کسب‌وکارهای مبتنی بر فناوری‌های نوین به همراه برگزاری دوره‌های آموزشی برای تیم‌ها و استارتاپ‌ها، اشاره کرد. 
در همین راستا قرار است برخی از رویدادهای پیوند با هدف به‌هم‌رسانی فعالان حوزه‌های مختلف صنایع فرهنگی با مجموعه‌های توسعه‌دهنده کسب و کارهای فرهنگی همانند مراکز نوآوری، شتابدهنده‌ها، فرشتگان سرمایه‌گذاری و تهیه‌کنندگان ارشد فرهنگی به این موضوعات اختصاص پیدا کند تا در قالب آنها، فرصت طرح ایده‌ها و طرح‌های جدید فرهنگی و ارائه آنها به توسعه‌دهندگان کسب‌وکارهای فرهنگی فراهم بیاید. 
رویدادهای پیوند در حوزه فرهنگی،  با مشارکت بنیاد سپهر انقلاب اسلامی و با عنوان «فرنو» برگزار می‌شود و به دنبال ایجاد زمینه مناسب برای شکل‌ گرفتن مشارکت در مالکیت معنوی ایده‌ها و طرح‌های فرهنگی بین فعالان فرهنگی و توسعه‌دهندگان کسب‌وکارهای فرهنگی است تا بدین ترتیب زمینه ایجاد کسب‌وکارهای بازارپردازی فرهنگی ایجاد شود. 
این رویدادها با محوریت حوزه‌های فرهنگی شامل شخصیت‌پردازی، بازی‌های ویدئویی و کتاب‌های تعاملی، بازی، اسباب‌بازی و عروسک، پویانمایی و وب‌سریز و نوشت‌افزار از خرداد ماه 1400 برگزار خواهد شد.  توسعه‌دهندگان کسب و کارهای فرهنگی با حضور در این سلسله رویدادها و بهره‌مندی از خدمات آموزشی و مربی‌گری، مدل کسب‌وکار خود را را مطابق با قواعد بازارپردازی فرهنگی تدوین کرده و خود را برای یک رقابت فشرده و سنگین برای حضور در جشنواره بازارپردازی تهران و جذب سرمایه و مشارکت اقتصادی آماده می‌کنند.
حضور در این رویدادها برای تمامی گروه‌های علاقه‌مند و واجد شرایط آزاد و رایگان است.
پس از برگزاری اولین رویداد پیوند فرهنگی با موضوع «شخصیت‌پردازی»، دومین نوبت این برنامه در زمینه بازی، اسباب‌بازی و عروسک برگزار خواهد شد. بر همین اساس از تمام فعالان این حوزه‌ دارای ایده تجاری‌سازی برای آثار و محصولات طراحی‌شده توسط خودشان هستند، دعوت می‌شود برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی dalan.farhangbonyan.ir/farno-toy  مراجعه و یا با شماره ۰۹۳۵۹۴۵۸۸۷۹ تماس حاصل کنند.

لازم به ذکر است تمامی هزینه های برگزاری رویداد توسط صندوق نوآوری و شکوفایی تامین شده است و شرکت در این فرآیند توانمند سازی و رویداد کاملا رایگان است.

علاقه‌مندان می توانند از طریق لینک زیر، جهت ثبت‌نام اولیه اقدام کنند.

رویداد معرفی استارت‌آپ یا هسته فناور به شتابدهنده‌ها( پیوند)- حوزه بازی، اسباب‌بازی و عروسک
https://ghazal.inif.ir/Nsfund_Project/new/

نهادهای همکار:
                
 


 

ارسال ایمیل