ناشر منبع

null طراحی پلتفرمی ‌برای ارتباط آسان استارت‌آپ‌ها با منتورها با حمایت صندوق نوآوری
14:10

طراحی پلتفرمی ‌برای ارتباط آسان استارت‌آپ‌ها با منتورها با حمایت صندوق نوآوری

یک شرکت دانش بنیان موفق به طراحی پلتفرمی ‌برای ارتباط آسان استارت‌آپ‌ها با مشاوران و منتورها با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی شد.

به گزارش روابط عمومی ‌صندوق نوآوری و شکوفایی، امین ربانیان، مدیرعامل پلتفرم «دیموندلب» در فصل سوم برنامه رادیویی «جوان‌آپ» رادیو جوان در مورد این پلتفرم گفت: این پلتفرم بازاری برای دادوستد خدمات آموزش کارآفرینی و کسب و کارها است که استارت‌آپ‌ها با کمک مشاوران و منتورها می‌توانند مسیر درستی را برای کسب و کارشان انتخاب کنند. 
وی افزود: از هفت سال گذشته تاکنون بیش از چهار هزار استارت‌آپ و کارآفرین به ما مراجعه کردند و «دیموندلب» به ما ثابت کرد که نیازهای مشترک همه کارآفرینان و استارت‌آپ‌ها فارغ از اینکه در چه حوزه‌ای کار می‌کنند، شامل چه مواردی است و ما با استاندارد کردن نیازهای مشترک به این نتیجه رسیدیم که می‌توانیم از طریق پلتفرمی ‌که بتواند همه نیازها را مرتفع کند، به کارآفرینان و استارت‌آپ‌‌هایی که آغاز راه هستند، خدمات ارائه کنیم و نقشه راهی را بر سر راهشان قرار دهیم. 
مدیرعامل پلتفرم دیموندلب ادامه داد: در این مسیر تحقیقات خوبی صورت گرفت و کارآفرینان و استارت‌آپ‌ها و مجموعه‌های حمایتی نیز توانستند به اساتید خوبی جهت مشاوره دسترسی پیدا کنند. 
ربانیان محصولات «دیموندلب» را شامل درسنامه‌های طبقه‌بندی شده، دوره‌های ویدئویی آنلاین، وبینارآموزشی و منتورشیپ آنلاین اعلام کرد و گفت: در این پلتفرم، بنا به رسالت آموزشی دیموندلب، درسنامه‌های رایگان در حوزه‌های تخصصی مبانی کارآفرینی، راه‌اندازی استارت‌آپ، حقوق استارت‌آپ، مبانی مالی، توسعه فردی، تیم و کار تیمی، جذب سرمایه و مهارت‌های تکمیلی در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته و گام به گام مراحل طراحی و پیاده‌سازی یک استارت‌آپ به صورت رایگان معرفی و آموزش داده خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه «دیموندلب» پلتفرم «منتورشیپ» را برای کسب‌و‌کارها راه‌اندازی کرده که در آن منتورهای متخصص اکوسیستم را به کارآفرینان و استارت‌آپ‌ها متصل می‌کند، گفت: در حال حاضر بیش از 380 مشاور و منتور در پلتفرم «دیموندلب» فعالیت می‌کنند.
مدیرعامل پلتفرم «دیموندلب» در مورد همکاری این شرکت با دیگر شتابدهنده‌ها بیان کرد: شتابدهنده‌ها می‌توانند از پتانسیل پرقدرت «دیموندلب» برای ارتقای بخش آموزش تخصصی شتابدهی‌شان استفاده کنند و تلاش ما این است که بستر بزرگی را پوشش دهیم تا مدارس، دانشگاه‌ها، مراکز رشد، مراکز شتابدهی و بازیگران مختلف بتوانند آموزش‌های استاندارد را دریافت کنند.
ربانیان در ادامه با بیان اینکه صندوق نوآوری و شکوفایی برای طراحی «دیموندلب» از ما حمایت کرده است، افزود: ما در تلاش هستیم تا به عنوان یکی از کارگزاران آموزشی صندوق نوآوری معرفی شویم تا مجموعه‌های مختلف از تسهیلات صندوق و خدمات ما اعم از آموزش بهره‌مند شوند.
گفتنی است برنامه «جوان‌آپ» کاری مشترک از صندوق نوآوری و شکوفایی و رادیو جوان است که طی روزهای شنبه تا چهارشنبه با هدف بررسی ایده‌های شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها روی آنتن می‌رود.
 

ارسال ایمیل