ناشر منبع

null پاویون شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشی برپا می‌شود
03:29

پاویون شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشی برپا می‌شود

پاویون شرکت‌های دانش بنیان در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشیSPORTEX 2020 با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برپا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، پاویون شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشی از 4 تا 7 مهرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا می‌شود، شرکت‌های دانش بنیان فعال در این حوزه می‌توانند آخرین محصولات و دستاوردهای خود را به بازدیدکنندگان این نمایشگاه ارائه کنند.
در این نمایشگاه شرکت‌های تولیدکننده داخلی و بین‌المللی محصولات، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را به بازدیدکنندگان عرضه می‌نمایند و از تعامل با دست‌اندرکاران صنعت و فرصت‌های موجود بهره می‌گیرند.
آخرین مهلت ثبت درخواست برای حضور در پاویون شرکت‌های دانش بنیان در این نمایشگاه 5 مرداد ماه جاری اعلام شده است.
علاقه‌مندان می‌توانند برای پیش ثبت‌نام به سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی مراجعه و یا با شماره تلفن 02166871259 داخلی 101 تماس حاصل نمایند.
لازم به ذکر است که شرکت‌های دانش بنیان برای حضور در پاویون شرکت‌های دانش بنیان در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشی از تخفیف ۹۰ درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی در تامین هزینه‌های مربوط به حضور در نمایشگاه برخوردار می‌شوند.

ارسال ایمیل