ناشر منبع

null رویداد پیوند در حوزه حسابداری و مالی برگزار می شود
10:48

رویداد پیوند در حوزه حسابداری و مالی برگزار می شود

دوازدهمین رویداد پیوند در حوزه «حسابداری و مالی» روز سه‌شنبه 25 بهمن ماه جاری با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، دوازدهمین رویداد پیوند در حوزه «حسابداری و مالی» به منظور توانمندسازی صاحبان ایده‌های نوین فرهنگی و بهم‌رسانی فعالان فرهنگی و توسعه‌دهندگان کسب و ‌برگزار ‌می‌شود و طی آن هشت استارت‌آپ ایده‌های خود را در این حوزه ارائه می‌دهند.
همچنین خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه سرمایه‌گذاری تشریح شده و شرایط استفاده از این خدمات به مخاطبان ارائه می‌شود.
علاقمندان جهت حضور در این رویداد می‌توانند به آدرس online.inif.ir/ch/peivand مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 66128068 و 09366129101تماس حاصل نمایند.
گفتنی است، دوازدهمین رویداد پیوند در حوزه «حسابداری و مالی» روز 25 بهمن ماه جاری از ساعت 10 تا 12  در محل صندوق نوآوری برگزار می‌شود.
صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای كمك به تحقق و توسعه اقتصاد دانش‌بنيان، تكميل زنجيره ايده تا بازار و تجاري‌سازي نوآوري‌ها، دستاوردهاي پژوهشي و اختراعات و كاربردي کردن دانش از فعالیت شتابدهی ایده‌‌های فناورانه حمایت می‌کند. این حمایت از طريق رویداد «پیوند» به این شکل خواهد بود که ایده‌پردازان و استارت‌آپ‌هایی که هنوز به مرحله MVP نرسیده‌اند طی فراخوانی شناسایی شده و آماده ارائه به شتابدهنده‌های دانش بنیان به عنوان عامل صندوق نوآوری و شکوفایی می‌شوند.
 

ارسال ایمیل