ناشر منبع

null حمایت بلاعوض صندوق نوآوری از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه کاغذ، مقوا و فرآورده‌های سلولزی
04:33

حمایت بلاعوض صندوق نوآوری از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه کاغذ، مقوا و فرآورده‌های سلولزی

صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه بین‌المللی کاغذ، مقوا و فرآورده‌های سلولزی به صورت بلاعوض حمایت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، نمایشگاه بین‌المللی کاغذ، مقوا و فرآورده‌های سلولزی با هدف معرفي ظرفيت‌هاي بالقوه و بالفعل در كشور در زمينه توليد،‌ بازرگاني و خدمات مربوط به این حوزه طی روزهای 24 تا 27 تیر ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش بنیان از حضور این شرکت‌ها در نمایشگاه‌های داخلی حمایت می‎کند؛ بر همین اساس شرکت‌های دانش بنیان علاقمند به حضور در نمایشگاه‌های مورد حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی می‌توانند در قالب حمایت بلاعوض به میزان 70 درصد هزینه‌های اجاره و ساخت غرفه تا سقف 20 میلیون تومان در سال از تسهیلات این صندوق استفاده کنند.
شرکت‌های دانش بنیان متقاضی شرکت در نمایشگاه بین‌المللی کاغذ، مقوا و فرآورده‌های سلولزی می‌توانند با مراجعه به سامانه غزال به نشانی ghazal.inif.ir ثبت‌نام کرده و پس از حضور در نمایشگاه با ارائه اسناد مثبت، سهم حمایتی خود را دریافت کنند.
حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت‌های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه‌های داخلی در راستای توسعه بازار محصولات این شرکت‌ها و پیوند آنان با صنایع کشور صورت می‌گیرد.

ارسال ایمیل